GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 12144673
nr 1214 4673
PORCELAIN
China, wear, damages.
Kina
Condition: slitage, skador
800
SEK 1000
Monday October 29 2018
at 20:04:38
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Robot)
800 kr
900 kr
PORCELAIN
Condition: slitage, skador
nr 1214 4673
PORCELAIN
China, wear, damages.
Kina
Condition: slitage, skador
Estimate: | 800 |
Sold: | SEK 1000 |
Monday October 29 2018 |